#advoxontour czyli Magento Live 2019 w Amsterdamie

Październik 22 – 23, 2019

Nasz 5 osobowy zespół wziął udział w jednym z najważniejszych wydarzeń dla społeczności Magento w Europie. Jak już wszyscy zapewne zauważyli – mowa o Magento Live 2019  w Amsterdamie, czyli 3 dni pełne nauki, inspiracji do pracy oraz co ważne pełne networkingu.

Po przejęciu Magento przez Adobe, społeczność stała się jeszcze większa, stąd też nie dziwi liczba ponad 2000 uczestników zebranych w centrum konferencyjnym RAI Amsterdam.

“THE STRENGTH OF THE MAGENTO COMMUNITY COMES FROM EUROPE!”

Jak można było usłyszeć w trakcie otwarcia prowadzonego przez Brian Greena, Head of Commerce Sales EMEA, społeczność Magento jest szczególnie silna w Europie co poparte zostało poniższymi przykładami:

  • ponad 60% z grupy Top 50 Contributors pochodzi z Europy
  • tak jak i większość  #MagentoMasters
  • najwięcej certyfikowanych Magento specjalistów znajdziemy w Europie

Prezentacja i warsztaty

Badanie lejka sprzedażowego, optymalizacja konwersji, PWA, czy sztuczna inteligencja, która coraz śmielej zaczyna być wykorzystywana w eCommerce, to tylko niektóre z poruszanych tematów. 

Jeżeli pojawiłeś się na konferencji jako developer, z pewnością zainteresuje Cie temat natywnej integracji PWA Studio z PayPalem, o którym mówił – Jason Woosley, Adobe 

Rzut oka na nasze stoisko

Nie wspomnieliśmy jeszcze o kwestii, która z naszego punktu widzenia była zdecydowanie ważnym punktem programu. W ciągu 3 dni konferencji stoisko Advoxu było otwarte dla zwiedzających część wystawową, dzięki czemu jeszcze bardziej mogliśmy zagłębić się w społeczność użytkowników Magento. Pozwoliło nam to także przeprowadzić wiele ciekawych rozmów, a czasem i dyskusji o ekosystemie Adobe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *